VASON

vason-makale.png

Vason Group uzun yıllardan beri şarap sektöründe kendine özgü tarzıyla lider firma olmuştur. Vason group gıda ve şarap endüstrisinde, “Vason SPA” ve “Juclas SRL” olmak üzere iki ana firma ile hizmet sunmaktadır.

Vason spa önoloji ve Juclas Ltd. 80’li yılların başlarından beri çok önemli şarap yapım uygulamaları ve en iyi şarap üreticilerini ve meyve sularını teknolojiyle bir araya getirmektedir.

Vason Group, Valpolicella bölgesinde kurulmuş olup 40 yılı aşkın bir süredir şarap endüstrisine hizmet sağlamaktadır. Vason Group’un büyümesi, kurucusu Giancarlo Vason’un her üreticiye gösterdiği özel ilgiye dayanmaktadır.

Vason Spa’nın sunduğu hizmet, içecek endüstrisindeki firmalara talepleri doğrultusunda hızlı çözümler üretmektir. Bu devamlı etkileşim, Vason’un yeni tecrübeler edinmesine ve hali hazırdaki deneyimlerini sağlamlaştırmasına olanak sağlamaktadır.

Vason’un gelişmeye olan eğilimi kendi içerisinde kurmuş olduğu laboratuarlar aracılığı ile en güzel şekilde temsil edilmektedir.

Vason için ileri teknoloji ile üretim yapmak bir seçenek değil, bir zorunluluktur.

www.vason.com

İŞ ORTAKLARIMIZ

PALL
PALL
VASON
VASON
CORIMPEKS
CORIMPEKS
JUCLAS
JUCLAS

İLETİŞİM

 • ADRES

  Opr. Cemil Topuzlu Cad. Prof. Dr. Haluk Tezonar Sk. No:2 B:2 Blok K:3 D:5 34728 Çiftehavuzlar, Kadıköy - İstanbul / Türkiye

 • Tel
  0216 340 37 39
 • Faks
  0216 428 92 11
 • E-Posta
  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Sosyal Medya

KURUMSAL

2002 yılında oldukça küçük bir organizasyonla çıkmış olduğumuz bu yolculukta, geleneksel yapımızı bozmadan, iş etiğimizden ödün vermeden, amatör ruhumuzu kaybetmeden; teknoloji konusunda ise son derece yenilikçi, hatta en yenilikçi yaklaşımımızla büyüyerek sizlerle kocaman bir aile olduk.

Detaylı Bilgi